MLL:n piirien perhekeskustoiminnan yhteyshenkilöt

MLL:n Hämeen piiri

Meduri Päivi

Toiminnanjohtaja, Hämeen piiri paivi.meduri@mll.fi 040 722 1641

Rintala-Siira Tiina

Koordinaattori (perhekeskustoiminta), Hämeen piiri tiina.rintala-siira@mll.fi 044 599 0585

Räisänen Laura

Koordinaattori (perhekeskustoiminta), Hämeen piiri laura.raisanen@mll.fi 050 436 3230

MLL:n Järvi-Suomen piiri

Vallipuro Karoliina

Perhekeskustoiminnan koordinaattori, Järvi-Suomen piiri / Jyväskylä karoliina.vallipuro@mll.fi 050 341 8135

Turkia Päivi

Toiminnanjohtaja, Järvi-Suomen piiri paivi.turkia@mll.fi 050 4417 904

Laitinen Hanna

Perhekeskustoiminnan koordinaattori, Järvi-Suomen piiri, Etelä-Savon alue hanna.laitinen@mll.fi 050 307 5411

MLL:n Kainuun piiri

Karjalainen Seija

Toiminnanjohtaja, Kainuun piiri seija.karjalainen@mll.fi 050 5974 777

MLL:n Kaakkois-Suomen piiri

Carpelan Christa

Toiminnanjohtaja, Kaakkois-Suomen piiri christa.carpelan@mll.fi 050 406 3763

Karhu Henna

Koordinaattori, Kaakkois-Suomen piiri henna.karhu@mll.fi 050 477 8444

Meriläinen Virpi

Kehittämispäällikö, Kaakkois-Suomen piiri virpi.merilainen@mll.fi 040 589 5584

MLL:n Lapin piiri

Ronkainen Raili

Toiminnanjohtaja, Lapin piiri raili.ronkainen@mll.fi 040 7725 078

Nyman Tiia

Perhepalvelupäällikkö, Lapin piiri tiia.nyman@mll.fi 040 757 7043

MLL:n Pohjanmaan piiri

Granlund Anna

Koordinaattori, Pohjanmaan piiri anna.granlund@mll.fi 044 591 9941

Latva-Rasku Eeva-Maria

Toiminnanjohtaja, Pohjanmaan piiri eeva-maria.latva-rasku@mll.fi 050 514 6317

Mullo Anna

Lapsi- ja perhetyön koordinaattori anna.mullo@mll.fi 050 3543682

MLL:n Pohjois-Pohjanmaan piiri

Mattila Eevaleena

Toiminnanjohtaja, Pohjois-Pohjanmaan piiri eevaleena.mattila@mll.fi 050 5110966

Hirvasoja-Korkiakoski Piia

Järjestöpäällikkö, Pohjois-Pohjanmaan piiri piia.hirvasoja-korkiakoski@mll.fi 045 3263 595

MLL:n Satakunnan piiri

Hietakangas Jaana

Toiminnanjohtaja, Satakunnan piiri jaana.hietakangas@mll.fi 050 320 5520

Lammi Riku

Perhekeskustoiminnan koordinaattori, Satakunnan piiri riku.lammi@mll.fi 050 552 8466

MLL:n Uudenmaan piiri

Dolk Jaana

Perhetoiminnan koordinaattori, Uudenmaan piiri jaana.dolk@mll.fi 044 5409 988

Maanpää Minna

Kehittämispäällikkö, Uudenmaan piiri minna.maanpaa@mll.fi 044 7415376

Metsähuone Pia

Toiminnanjohtaja, Uudenmaan piiri pia.metsahuone@mll.fi 040 8391 093

Tapaninen Jaana

Perhetoiminnan koordinaattori, Uudenmaan piiri jaana.tapaninen@mll.fi 044 7833 555

MLL:n Varsinais-Suomen piiri

Andersson Janina

Toiminnanjohtaja, Varsinais-Suomen piiri janina.andersson@mll.fi 040 509 8998

Brunberg Anne

Perhekeskusasiantuntija, Varsinais-Suomen piiri anne.brunberg@mll.fi 045 132 6736

Rippstein Katja

Järjestöpäällikkö, Varsinais-Suomen piiri katja.rippstein@mll.fi 044 704 4644