MLL:n piirien perhekeskustoiminnan yhteyshenkilöt

MLL:n Hämeen piiri

Meduri Päivi

Toiminnanjohtaja, Hämeen piiri paivi.meduri@mll.fi 040 722 1641

Rintala-Siira Tiina

Koordinaattori (perhekeskustoiminta), Hämeen piiri tiina.rintala-siira@mll.fi 044 599 0585

Räisänen Laura

Koordinaattori (perhekeskustoiminta), Hämeen piiri laura.raisanen@mll.fi 050 436 3230

MLL:n Järvi-Suomen piiri

Issakainen Minna

Perhekeskustoiminnan koordinaattori, Järvi-Suomen piiri / Joensuu minna.issakainen@mll.fi 0400 190 458

Kämäräinen Tiina

Perhekeskustoiminnan koordinaattori, Järvi-Suomen piiri / Jyväskylä tiina.kamarainen@mll.fi 050 341 8135

Muotka Riina

Perhekeskustoiminnan koordinaattori, Järvi-Suomen piiri / Mikkeli riina.muotka@mll.fi 050 307 5411

Turkia Päivi

Toiminnanjohtaja, Järvi-Suomen piiri paivi.turkia@mll.fi 050 4417 904

Väätäinen Eila-Mari

Järjestöpäällikkö, Järvi-Suomen piiri / Kuopio eila-mari.vaatainen@mll.fi 050 3132 915

MLL:n Kainuun piiri

Karjalainen Seija

Toiminnanjohtaja, Kainuun piiri seija.karjalainen@mll.fi 050 5974 777

MLL:n Kaakkois-Suomen piiri

Karhu Henna

Koordinaattori, Kaakkois-Suomen piiri henna.karhu@mll.fi 050 477 8444

Lirkki Piritta

Koordinaattori, Kaakkois-Suomen piiri piritta.lirkki@mll.fi 050 472 5125

Vesa Maiju

Järjestöpäällikkö, Kaakkois-Suomen piiri maiju.vesa@mll.fi 050 302 0269

MLL:n Lapin piiri

Rippstein Katja

Toiminnanjohtaja, Lapin piiri katja.rippstein@mll.fi 044 717 2648

MLL:n Pohjanmaan piiri

Granlund Anna

Koordinaattori, Pohjanmaan piiri anna.granlund@mll.fi 044 591 9941

Latva-Rasku Eeva-Maria

Toiminnanjohtaja, Pohjanmaan piiri eeva-maria.latva-rasku@mll.fi 050 514 6317

MLL:n Pohjois-Pohjanmaan piiri

Isoviita Eevaleena

Toiminnanjohtaja, Pohjois-Pohjanmaan piiri eevaleena.isoviita@mll.fi 050 5110966

Korkiakoski Piia

Järjestöpäällikkö, Pohjois-Pohjanmaan piiri piia.korkiakoski@mll.fi 045 3263 595

MLL:n Satakunnan piiri

Hietakangas Jaana

Toiminnanjohtaja, Satakunnan piiri jaana.hietakangas@mll.fi 050 320 5520

Lammi Riku

Perhekeskustoiminnan koordinaattori, Satakunnan piiri riku.lammi@mll.fi 050 552 8466

MLL:n Uudenmaan piiri

Dolk Jaana

Perhetoiminnan koordinaattori, Uudenmaan piiri jaana.dolk@mll.fi 044 5409 988

Metsähuone Pia

Toiminnanjohtaja, Uudenmaan piiri pia.metsahuone@mll.fi 040 8391 093

Tapaninen Jaana

Perhetoiminnan koordinaattori, Uudenmaan piiri jaana.tapaninen@mll.fi 044 7833 555

MLL:n Varsinais-Suomen piiri

Andersson Janina

Toiminnanjohtaja, Varsinais-Suomen piiri janina.andersson@mll.fi 040 509 8998

Brunberg Anne

Perhekeskusasiantuntija, Varsinais-Suomen piiri anne.brunberg@mll.fi 045 132 6736

Kaarrela Jenna

Perhekeskustoiminnan koordinaattori, Varsinais-Suomen piiri jenna.kaarrela@mll.fi 044 353 7611